TOURNOI SCOLAIRE 27/06/2019
     
 
Group A - CE1 - CE2
Terrain 1 Yanis G
10:00
Sainte-Colombe 1
0
10:08
Sainte-Colombe 5
0
 
Group B - CE1 - CE2
Terrain 2 Aymeric D
10:00
Sainte-Colombe 2
0
10:08
Sainte-Colombe 6
0
 
Group A - CE1 - CE2
Terrain 3 Pierre C
10:00
Saint-Charles 3
0
10:08
St Louis / Sacré Coeur 4
1
 
Group B - CE1 - CE2
Terrain 4 Paul L
10:00
St Louis / Sacré Coeur 1
0
10:08
St Louis / Sacré Coeur 5
4
 
Group A - CE1 - CE2
Terrain 5 Laureen M
10:00
St Louis / Sacré Coeur 8
1
10:08
ND Lourde 1
0
 
Group B - CE1 - CE2
Terrain 6 Aymeric L
10:00
St Louis / Sacré Coeur 9
0
10:08
ND Lourde 2
0
 
Group A - CM1-CM2
Terrain 7 Emilie B
10:00
Sainte-Colombe 1
1
10:08
Sainte-Colombe 6
0
 
Group B - CM1-CM2
Terrain 10 Justine L
10:00
Sainte-Colombe 2
0
10:08
Sainte-Colombe 7
0
 
Group C - CM1-CM2
Terrain 11 Logan F
10:00
Sainte-Colombe 3
0
10:08
Sainte-Colombe 8
0
 
Group D - CM1-CM2
Terrain 12 Pierre H
10:00
Sainte-Colombe 4
4
10:08
Sainte-Colombe 9
1
 
Group A - CM1-CM2
Terrain 8 Gabryel J
10:00
Sainte-Colombe 11
0
10:08
ND Lourde 1
1
 
Group A - CM1-CM2
Terrain 9 Alexis D
10:00
St Louis / Sacré Coeur 2
0
10:08
Sainte-Colombe 16
0
 
Group C - CE1 - CE2
Terrain 1 Yanis G
10:16
Sainte-Colombe 3
0
10:24
Saint-Charles 1
1
 
Group D - CE1 - CE2
Terrain 2 Aymeric D
10:16
Sainte-Colombe 4
0
10:24
Saint-Charles 2
1
 
Group C - CE1 - CE2
Terrain 3 Pierre C
10:16
St Louis / Sacré Coeur 2
2
10:24
St Louis / Sacré Coeur 6
1
 
Group D - CE1 - CE2
Terrain 4 Paul L
10:16
St Louis / Sacré Coeur 3
0
10:24
St Louis / Sacré Coeur 7
7
 
Group A - CE1 - CE2
Terrain 5 Laureen M
10:16
St Louis / Sacré Coeur 4
0
10:24
Sainte-Colombe 1
0
 
Group B - CE1 - CE2
Terrain 6 Aymeric L
10:16
St Louis / Sacré Coeur 5
5
10:24
Sainte-Colombe 2
0
 
Group E - CM1-CM2
Terrain 7 Emilie B
10:16
Sainte-Colombe 5
1
10:24
Sainte-Colombe 10
0
 
Group B - CM1-CM2
Terrain 8 Gabryel J
10:16
Sainte-Colombe 12
2
10:24
ND Lourde 2
0
 
Group C - CM1-CM2
Terrain 9 Alexis D
10:16
Sainte-Colombe 13
1
10:24
ND Lourde 3
3
 
Group D - CM1-CM2
Terrain 10 Raphael C
10:16
Sainte-Colombe 14
0
10:24
ND Lourde 4
3
 
Group E - CM1-CM2
Terrain 11 Logan F
10:16
Sainte-Colombe 15
0
10:24
St Louis / Sacré Coeur 1
4
 
Group A - CM1-CM2
Terrain 12 Pierre H
10:16
ND Lourde 1
0
10:24
Sainte-Colombe 1
2
 
Group C - CE1 - CE2
Terrain 5 Laureen M
10:32
St Louis / Sacré Coeur 10
1
10:40
Sainte-Colombe 3
1
 
Group D - CE1 - CE2
Terrain 6 Aymeric L
10:32
St Louis / Sacré Coeur 11
1
10:40
Sainte-Colombe 4
0
 
Group A - CE1 - CE2
Terrain 1 Yanis G
10:32
ND Lourde 1
4
10:40
Sainte-Colombe 5
0
 
Group B - CE1 - CE2
Terrain 2 Aymeric D
10:32
ND Lourde 2
1
10:40
Sainte-Colombe 6
0
 
Group A - CE1 - CE2
Terrain 3 Pierre C
10:32
Saint-Charles 3
0
10:40
St Louis / Sacré Coeur 8
4
 
Group B - CE1 - CE2
Terrain 4 Paul L
10:32
St Louis / Sacré Coeur 1
0
10:40
St Louis / Sacré Coeur 9
0
 
Group B - CM1-CM2
Terrain 9 Alexis D
10:32
Saint Charles 1
3
10:40
Sainte-Colombe 2
0
 
Group C - CM1-CM2
Terrain 10 Raphael C
10:32
Saint Charles 2
1
10:40
Sainte-Colombe 3
1
 
Group D - CM1-CM2
Terrain 11 Logan F
10:32
Saint Charles 3
0
10:40
Sainte-Colombe 4
0
 
Group E - CM1-CM2
Terrain 12 Justine L
10:32
St Louis / Sacré Coeur 3
0
10:40
Sainte-Colombe 5
0
 
Group A - CM1-CM2
Terrain 7 Pierre H
10:32
Sainte-Colombe 16
0
10:40
Sainte-Colombe 6
0
 
Group A - CM1-CM2
Terrain 8 Gabryel J
10:32
Sainte-Colombe 11
0
10:40
St Louis / Sacré Coeur 2
1
 
Group C - CE1 - CE2
Terrain 1 Yanis G
10:48
Saint-Charles 1
0
10:56
St Louis / Sacré Coeur 2
3
 
Group D - CE1 - CE2
Terrain 2 Aymeric D
10:48
Saint-Charles 2
0
10:56
St Louis / Sacré Coeur 3
4
 
Group A - CE1 - CE2
Terrain 3 Pierre C
10:48
Sainte-Colombe 1
0
10:56
ND Lourde 1
1
 
Group B - CE1 - CE2
Terrain 4 Paul L
10:48
Sainte-Colombe 2
0
10:56
ND Lourde 2
1
 
Group A - CE1 - CE2
Terrain 5 Laureen M
10:48
St Louis / Sacré Coeur 4
0
10:56
St Louis / Sacré Coeur 8
4
 
Group B - CE1 - CE2
Terrain 6 Aymeric L
10:48
St Louis / Sacré Coeur 5
4
10:56
St Louis / Sacré Coeur 9
0
 
Group B - CM1-CM2
Terrain 7 Emilie B
10:48
Sainte-Colombe 7
0
10:56
Sainte-Colombe 12
3
 
Group C - CM1-CM2
Terrain 8 Gabryel J
10:48
Sainte-Colombe 8
1
10:56
Sainte-Colombe 13
1
 
Group D - CM1-CM2
Terrain 9 Alexis D
10:48
Sainte-Colombe 9
2
10:56
Sainte-Colombe 14
1
 
Group E - CM1-CM2
Terrain 10 Raphael C
10:48
Sainte-Colombe 10
3
10:56
Sainte-Colombe 15
0
 
Group A - CM1-CM2
Terrain 11 Logan F
10:48
Sainte-Colombe 1
3
10:56
Sainte-Colombe 16
0
 
Group A - CM1-CM2
Terrain 12 Justine L
10:48
ND Lourde 1
3
10:56
St Louis / Sacré Coeur 2
1
 
Group C - CE1 - CE2
Terrain 3 Pierre C
11:04
St Louis / Sacré Coeur 6
6
11:12
St Louis / Sacré Coeur 10
0
 
Group D - CE1 - CE2
Terrain 4 Paul L
11:04
St Louis / Sacré Coeur 7
0
11:12
St Louis / Sacré Coeur 11
0
 
Group C - CE1 - CE2
Terrain 5 Laureen M
11:04
Sainte-Colombe 3
0
11:12
St Louis / Sacré Coeur 2
2
 
Group D - CE1 - CE2
Terrain 6 Aymeric L
11:04
Sainte-Colombe 4
0
11:12
St Louis / Sacré Coeur 3
0
 
Group A - CE1 - CE2
Terrain 1 Yanis G
11:04
Sainte-Colombe 5
0
11:12
Saint-Charles 3
0
 
Group B - CE1 - CE2
Terrain 2 Emilie B
11:04
Sainte-Colombe 6
1
11:12
St Louis / Sacré Coeur 1
1
 
Group B - CM1-CM2
Terrain 8 Gabryel J
11:04
ND Lourde 2
2
11:12
Saint Charles 1
2
 
Group C - CM1-CM2
Terrain 9 Alexis D
11:04
ND Lourde 3
1
11:12
Saint Charles 2
1
 
Group D - CM1-CM2
Terrain 10 Raphael C
11:04
ND Lourde 4
0
11:12
Saint Charles 3
1
 
Group E - CM1-CM2
Terrain 11 Logan F
11:04
St Louis / Sacré Coeur 1
3
11:12
St Louis / Sacré Coeur 3
0
 
Group B - CM1-CM2
Terrain 12 Justine L
11:04
Sainte-Colombe 2
0
11:12
Sainte-Colombe 12
0
 
Group A - CM1-CM2
Terrain 7 Pierre H
11:04
Sainte-Colombe 6
3
11:12
Sainte-Colombe 11
0
 
Group A - CE1 - CE2
Terrain 1 Emilie B
11:20
St Louis / Sacré Coeur 8
2
11:28
Sainte-Colombe 1
0
 
Group B - CE1 - CE2
Terrain 2 Aymeric D
11:20
St Louis / Sacré Coeur 9
3
11:28
Sainte-Colombe 2
0
 
Group A - CE1 - CE2
Terrain 3 Pierre C
11:20
ND Lourde 1
1
11:28
Saint-Charles 3
0
 
Group B - CE1 - CE2
Terrain 4 Paul L
11:20
ND Lourde 2
2
11:28
St Louis / Sacré Coeur 1
0
 
Group A - CE1 - CE2
Terrain 5 Laureen M
11:20
Sainte-Colombe 5
0
11:28
St Louis / Sacré Coeur 4
1
 
Group B - CE1 - CE2
Terrain 6 Aymeric L
11:20
Sainte-Colombe 6
0
11:28
St Louis / Sacré Coeur 5
1
 
Group C - CM1-CM2
Terrain 7 Pierre H
11:20
Sainte-Colombe 3
2
11:28
Sainte-Colombe 13
0
 
Group D - CM1-CM2
Terrain 8 Gabryel J
11:20
Sainte-Colombe 4
3
11:28
Sainte-Colombe 14
0
 
Group E - CM1-CM2
Terrain 9 Alexis D
11:20
Sainte-Colombe 5
4
11:28
Sainte-Colombe 15
1
 
Group A - CM1-CM2
Terrain 10 Raphael C
11:20
St Louis / Sacré Coeur 2
0
11:28
Sainte-Colombe 1
7
 
Group A - CM1-CM2
Terrain 11 Logan F
11:20
Sainte-Colombe 16
1
11:28
Sainte-Colombe 11
1
 
Group A - CM1-CM2
Terrain 12 Justine L
11:20
Sainte-Colombe 6
1
11:28
ND Lourde 1
0
 
Group C - CE1 - CE2
Terrain 1 Yanis G
11:36
St Louis / Sacré Coeur 10
1
11:44
Saint-Charles 1
0
 
Group D - CE1 - CE2
Terrain 2 Aymeric D
11:36
St Louis / Sacré Coeur 11
0
11:44
Saint-Charles 2
0
 
Group C - CE1 - CE2
Terrain 3 Pierre C
11:36
St Louis / Sacré Coeur 6
6
11:44
Sainte-Colombe 3
0
 
Group D - CE1 - CE2
Terrain 4 Paul L
11:36
St Louis / Sacré Coeur 7
2
11:44
Sainte-Colombe 4
0
 
Group A - CE1 - CE2
Terrain 5 Laureen M
11:36
Sainte-Colombe 1
0
11:44
Saint-Charles 3
0
 
Group B - CM1-CM2
Terrain 7 Pierre H
11:36
Saint Charles 1
2
11:44
Sainte-Colombe 7
0
 
Group C - CM1-CM2
Terrain 8 Gabryel J
11:36
Saint Charles 2
2
11:44
Sainte-Colombe 8
1
 
Group D - CM1-CM2
Terrain 9 Alexis D
11:36
Saint Charles 3
1
11:44
Sainte-Colombe 9
0
 
Group E - CM1-CM2
Terrain 10 Raphael C
11:36
St Louis / Sacré Coeur 3
0
11:44
Sainte-Colombe 10
3
 
Group B - CM1-CM2
Terrain 11 Emilie B
11:36
ND Lourde 2
2
11:44
Sainte-Colombe 2
1
 
Group C - CM1-CM2
Terrain 12 Justine L
11:36
ND Lourde 3
0
11:44
Sainte-Colombe 3
0
 
Group D - CM1-CM2
Terrain 6 Aymeric L
11:36
ND Lourde 4
0
11:44
Sainte-Colombe 4
2
 
Group B - CE1 - CE2
Terrain 1 Yanis G
11:52
Sainte-Colombe 2
0
12:00
St Louis / Sacré Coeur 1
0
 
Group C - CE1 - CE2
Terrain 6 Aymeric L
11:52
St Louis / Sacré Coeur 2
2
12:00
St Louis / Sacré Coeur 10
1
 
Group A - CE1 - CE2
Terrain 2 Aymeric D
11:52
Sainte-Colombe 5
0
12:00
St Louis / Sacré Coeur 8
5
 
Group B - CE1 - CE2
Terrain 3 Pierre C
11:52
Sainte-Colombe 6
0
12:00
St Louis / Sacré Coeur 9
1
 
Group A - CE1 - CE2
Terrain 4 Paul L
11:52
ND Lourde 1
7
12:00
St Louis / Sacré Coeur 4
0
 
Group B - CE1 - CE2
Terrain 5 Laureen M
11:52
ND Lourde 2
0
12:00
St Louis / Sacré Coeur 5
1
 
Group E - CM1-CM2
Terrain 7 Pierre H
11:52
St Louis / Sacré Coeur 1
1
12:00
Sainte-Colombe 5
0
 
Group A - CM1-CM2
Terrain 8 Gabryel J
11:52
Sainte-Colombe 1
3
12:00
Sainte-Colombe 11
0
 
Group B - CM1-CM2
Terrain 11 Logan F
11:52
Sainte-Colombe 12
3
12:00
Saint Charles 1
1
 
Group C - CM1-CM2
Terrain 12 Justine L
11:52
Sainte-Colombe 13
0
12:00
Saint Charles 2
2
 
Group A - CM1-CM2
Terrain 9 Emilie B
11:52
Sainte-Colombe 6
2
12:00
St Louis / Sacré Coeur 2
0
 
Group A - CM1-CM2
Terrain 10 Raphael C
11:52
Sainte-Colombe 16
1
12:00
ND Lourde 1
0
 
Group D - CE1 - CE2
Terrain 1 Yanis G
12:08
St Louis / Sacré Coeur 3
1
12:16
St Louis / Sacré Coeur 11
0
 
Group C - CE1 - CE2
Terrain 2 Aymeric D
12:08
Saint-Charles 1
0
12:16
St Louis / Sacré Coeur 6
4
 
Group D - CE1 - CE2
Terrain 3 Pierre C
12:08
Saint-Charles 2
1
12:16
St Louis / Sacré Coeur 7
1
 
Group D - CM1-CM2
Terrain 7 Pierre H
12:08
Sainte-Colombe 14
0
12:16
Saint Charles 3
2
 
Group E - CM1-CM2
Terrain 8 Alexis D
12:08
Sainte-Colombe 15
1
12:16
St Louis / Sacré Coeur 3
2
 
Group B - CM1-CM2
Terrain 9 Emilie B
12:08
Sainte-Colombe 7
0
12:16
ND Lourde 2
1
 
Group C - CM1-CM2
Terrain 10 Raphael C
12:08
Sainte-Colombe 8
0
12:16
ND Lourde 3
1
 
Group D - CM1-CM2
Terrain 11 Logan F
12:08
Sainte-Colombe 9
3
12:16
ND Lourde 4
0
 
Group E - CM1-CM2
Terrain 12 Justine L
12:08
Sainte-Colombe 10
2
12:16
St Louis / Sacré Coeur 1
1
 
Quarter finals (1) - CE1 - CE2
Terrain 1 Aymeric D
13:16
St Louis / Sacré Coeur 8
1
13:24
St Louis / Sacré Coeur 6
0
 
Quarter finals (2) - CE1 - CE2
Terrain 2 Aymeric L
13:16
St Louis / Sacré Coeur 5
4
13:24
St Louis / Sacré Coeur 3
0
 
Quarter finals (3) - CE1 - CE2
Terrain 3 Pierre C
13:16
St Louis / Sacré Coeur 2
0
13:24
ND Lourde 1
2
 
Quarter finals (4) - CE1 - CE2
Terrain 4 Paul L
13:16
St Louis / Sacré Coeur 7
1
13:24
ND Lourde 2
0
 
Quarter finals (1) - CM1-CM2
Terrain 7 Justine L
13:16
Sainte-Colombe 1
2
13:24
St Louis / Sacré Coeur 1
0
 
Quarter finals (2) - CM1-CM2
Terrain 8 Emilie B
13:16
Sainte-Colombe 12
2
13:24
Sainte-Colombe 6
0
 
Quarter finals (3) - CM1-CM2
Terrain 9 Alexis D
13:16
Saint Charles 2
1
13:24
Sainte-Colombe 10
2
 
Quarter finals (4) - CM1-CM2
Terrain 10 Gabryel J
13:16
Sainte-Colombe 4
1
13:24
Saint Charles 3
0
 
Semi finals (1) - CE1 - CE2
Terrain 1 Aymeric D
13:40
St Louis / Sacré Coeur 8
0
13:48
St Louis / Sacré Coeur 5
1
 
Semi finals (2) - CE1 - CE2
Terrain 2 Yanis G
13:40
ND Lourde 1
3
13:48
St Louis / Sacré Coeur 7
0
 
Semi finals (1) - CM1-CM2
Terrain 7 Raphael C
13:40
Sainte-Colombe 1
2
13:48
Sainte-Colombe 12
1
 
Semi finals (2) - CM1-CM2
Terrain 8 Logan F
13:40
Sainte-Colombe 10
1
13:48
Sainte-Colombe 4
0
 
Third place play-off - CE1 - CE2
Terrain 5 Laureen M
14:00
St Louis / Sacré Coeur 8
2
14:08
St Louis / Sacré Coeur 7
0
 
Third place play-off - CM1-CM2
Terrain 8 Justine L
14:00
Sainte-Colombe 12
1
14:08
Sainte-Colombe 4
0
 
Finals - CE1 - CE2
Terrain 4 Aymeric L
14:16
St Louis / Sacré Coeur 5
1
14:24
ND Lourde 1
0
 
Finals - CM1-CM2
Terrain 8 Pierre H
14:28
Sainte-Colombe 1
1
14:36
Sainte-Colombe 10
0
Do you have questions, wishes or good ideas?
Contact us using the link below


info@montournoi.info


Note:

The developer does not accept any liability for damages resulting from visiting this website or any damages resulting from perusal of the contents or services provided.